english version - En

سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷

Hallalpouyanarak@yahoo.com
با افتخار، شرکت حلال پویان اراک صادر کننده برتر استان در صادرات محصولات خود در سال 1396 شد.*__* بازدید دکتر ریاحی مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت از شرکت شیمیایی حلال پویان ، کسب گواهینامه های iso 90001:2008-iso 14001:2004 -iso 10002:2004- ohsas 18001:2007 از شرکت itcc انگلستان* _ *کسب علامت استاندارد ایران برای محصولات ایزوبوتیل استات، نرمال بوتیل استات و اتیل استات از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران* _ *کسب نشان کیفیت در سال های 2013 و 2014 از انجمن کیفیت ایران* _ *شركت حلال پويان اراك افتخار دارد كه بوتيل استات در گريد اورتان را براي اولين بار در ايران توليد نمايد كه قبل از آن، از خارج تهيه و وارد مي شد. لذا با اتكاي به كيفيت بالاي محصول خود، با صدور محموله هايي به آسياي ميانه و امارات متحده، پرچم افتخار ايران را برافراشته است.                                                                                                        

واحد مهندسی

 • واحد مهندسی

  واحد طراحی و مهندسی این شرکت با در اختیار داشتن نیروهای مجرب و متخصص و استفاده از نرم افزارهای معتبر طراحی، علاوه برارائه خدمات طراحی و مهندسی و تامین دانش فنی در داخل مجموعه، قادر به طراحی پایه و تفصیلی در سایر واحدهای شیمیایی می باشد.

  این واحد تاکنون طرح های مختلف زیر به انجام رسانده است
  طرح 8000 و 15000 تنی اتیل استات
  طرح 30000 تنی متیل استات

  کارشناسان این واحد در طراحی های خود، از نرم افزارهای مختلف مهندسی فرایند و مهندسی مکانیک استفاده می کنند و طراحی های خود را در قالب مدارک فنی PFD, PID, PROCESS DATA SHEET, MECHANICAL DATA SHEET و ... ارائه می نمایند.

  طراحی کلیه وسل ها، مبدل های حرارتی و تجهیزات درونی تاورها همچنین شبیه سازی فرآیندهای پیچیده و سخت، توسط کارشناسان این واحد به انجام می رسد.

1

2

3

4